- Čtvrtek
16. 5. - Pátek
17. 5. - Sobota
18. 5. - Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5.
Úterý 16.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Branky, body, vteřiny
00:30Volejbalový magazín
00:45Studio Time Out
01:00Fotbal: Dohráno
02:05Branky, body, vteřiny
03:20Basketbal: Basquet Girona - FC Barcelona
03:35Cyklotoulky
05:25Sokolský zpravodaj
05:35Branky, body, vteřiny
05:45Házená: Česko - Argentina
06:00BBV po 25 letech
07:50Panorama
08:00Florbal: FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice
08:35Archiv D: Povídání o kopané
10:55Fotbal: Magazín UEFA
11:15Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Horská kola: SP Brazílie
12:55Cyklotoulky
14:15Cyklistika: Amstel Gold Race
14:30Volejbalový magazín
15:45Hokej na zemi
16:00Studio Time Out
16:25Hokej: Play off Tipsport extraligy
17:30Golfista roku
21:45Fotbal: TCL V Repre
22:40Fotbal: Liga mistrů UEFA
23:45Branky, body, vteřiny
00:15Hokej: Play off Tipsport extraligy
00:30Archiv D: Povídání o kopané
02:30Branky, body, vteřiny
02:55Basketbal: Basquet Girona - FC Barcelona
03:10NHL: New Jersey Devils - New York Islanders
01:05NHL: Los Angeles Kings - Minnesota Wild
03:35Sportovní noviny
07:00Florbal: Pixbo IBK - IBF Falun
07:05Open Faces
08:45NHL: New Jersey Devils - New York Islanders
09:15Ranní sportovní noviny
11:00NHL: Los Angeles Kings - Minnesota Wild
11:05Polední sportovní noviny
13:00Fotbal: Clermont Foot - Montpellier HSC
13:05Góóól (27)
14:451:1 Sport Show (63)
15:30Handi talks (1)
16:05Handi talks (2)
16:20NHL: New Jersey Devils - New York Islanders
16:40NHL News
18:10Florbal: Växjö IBK - Storvreta IBK
18:25Profil klubu Le Havre - továrna talentů
20:30Fotbal: Le Havre AC - FC Nantes
21:00Sportovní noviny
23:00NHL News
23:05NHL: Los Angeles Kings - Minnesota Wild
23:20GKA Kitesurf Worldcup Cap Verde
01:00NHL: Florida Panthers - Toronto Maple Leafs
01:35NHL: Vancouver Canucks - Calgary Flames
04:05Open Faces
01:001:1 Sport Show (63)
01:30Premier League Darts 2024
02:00Florbal: Pixbo IBK - IBF Falun
04:30Fotbal: Grenoble Foot - Angers SCO
07:00Ligue 1 Highlights (29)
08:45Góóól (27)
09:45Házená: Füchse Berlín - SG Flensburg - Handewitt
10:30Házená: SC Magdeburg - MT Melsungen
12:00Longines Global Champions Tour 2024 - Mexico City
13:30Florbal: Pixbo IBK - IBF Falun
16:15České taekwondo ITF (1)
17:15K.O. magazín (51)
17:30Fotbal: FC Metz - RC Lens
18:15Basketbal: Telekom Basket Bonn - Peristeri bwin
19:55GKA Kitesurf Worldcup Cap Verde
22:00Fotbal: Žilina - Ružomberok
22:301:1 Sport Show (63)
00:30Spade poker show 2024 (5)
01:00NBA: New Orleans Pelicans - Los Angeles Lakers
01:35NBA: Sacramento Kings - Golden State Warriors
04:05LaLiga ZAP (8)
00:00Liga mistrů UEFA Highlights
00:15Liga mistrů UEFA Highlights
00:45Fotbal: Bayern Mnichov - 1. FC Köln
01:15Fotbal: CA Osasuna - Valencia CF
07:00El Clásico - Movie
08:45Fotbal: El Clásico - Analysing
09:45The Road to El Clásico
10:15Fotbal: US Sassuolo - AC Milán
11:15Fotbal: Cádiz CF - FC Barcelona
13:00Fotbal: Bayer Leverkusen - Werder Brémy
15:00LaLiga World (36)
17:00LaLiga ZAP (8)
17:30Fotbal: UD Las Palmas - Sevilla FC
17:45Magazín Ligy mistrů UEFA (25)
19:45Borussia Dortmund - Atlético Madrid
20:15Liga mistrů UEFA Highlights
23:15Fotbal: Bundesliga special (18)
23:45Bundesliga Highlights (29)
00:15Fotbal: VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt
01:15El Clásico - Movie
01:15Fotbal: El Clásico - Analysing
02:15The Road to El Clásico
02:45Fotbal: Atalanta Bergamo - Hellas Verona
07:00Fotbal: ACF Fiorentina - Janov CFC
08:45Magazín Ligy mistrů UEFA (25)
10:45Bundesliga Highlights (29)
11:15Fotbal: Bayern Mnichov - 1. FC Köln
12:15Fotbal: Granada CF - Deportivo Alavés
14:00Fotbal: Inter Milán - Cagliari Calcio
16:00Fotbal: FC Augsburg - Union Berlín
18:00Fotbal: Real Sociedad - UD Almería
20:00Fotbal: Bologna FC - AC Monza Brianza
22:00LaLiga World (36)
00:00LaLiga Chronicles (29)
00:30LaLiga ZAP (8)
01:00Fotbal: Athletic Bilbao - Villarreal CF
01:15Fotbal: AD Alcorcón - Villarreal CF B
09:00Fotbal: 1. FC Magdeburg - Hamburger SV
11:00Global Champions League 2024 - Mexico City
13:00Rentor Rally magazín 2024 (3)
15:30FIA Karting Championship 2024 (1)
16:00Off-road Maraton (1)
16:30Fotbal: Olympique Lyon - Stade Brestois
17:00Safari Rallye Keňa
18:55Fotbal: Stade Rennes - Toulouse FC
20:00Ragby: Union Bordeaux Bégles - Harlequins
22:00Red Bull Grand Prix of The Americas (volný trénink Moto2)
09:00Red Bull Grand Prix of The Americas (1. trénink Moto2)
09:45Red Bull Grand Prix of The Americas (2. trénink Moto2)
10:30Red Bull Grand Prix of The Americas (kvalifikace Moto2)
11:15Red Bull Grand Prix of The Americas (závod Moto2)
12:15UFC Connected (703)
13:15UFC 300: Pereira vs. Hill
13:45Francesco Bagnaia obhájce titulu
18:45Red Bull Grand Prix of The Americas (1. volný trénink MotoGP)
19:00Red Bull Grand Prix of The Americas (trénink MotoGP)
19:45Red Bull Grand Prix of The Americas (2. volný trénink MotoGP)
20:30Red Bull Grand Prix of The Americas (kvalifikace MotoGP)
21:30Red Bull Grand Prix of The Americas (Sprint race MotoGP)
22:15Red Bull Grand Prix of The Americas (závod MotoGP)
23:00Sportovní infoservis
01:30FL: FC Baník Ostrava - MFK Karviná
09:00MLB: Boston Red Sox - Cleveland Guardians
12:00EL: Partizan Bělehrad - Valencia Basket
14:30ERC: V. Rally Hungary - SS13 Nagylőtér 2 – Power Stage
16:30Tiki - Taka - 239
17:30Euroleague / Mercedes - Benz Virtual GP
18:55FL: Bohemians Praha 1905 - AC Sparta Praha
22:00Týden v motorsportu (15)
00:00MLB: Baltimore Orioles - Minnesota Twins
00:30FL: Bohemians Praha 1905 - AC Sparta Praha
03:30Sportovní infoservis
01:30FL: FC Baník Ostrava - MFK Karviná
09:00FL: FC Zlín - FK Pardubice - Streaming
12:00FL: FC Hradec Králové - 1. FC Slovácko
14:00Tiki - Taka - 239
16:30FL: Bohemians Praha 1905 - AC Sparta Praha
18:00Evropský fotbal (31)
20:00FL: FC Viktoria Plzeň - SK Slavia Praha
20:30FL: FK Mladá Boleslav - FK Teplice - Streaming
23:30Sportovní infoservis
01:30Premiership
07:00SPFL - Highlights
08:55EFL Highlights
09:10Women’s FA Cup
09:40Women’s FA Cup
11:35SPFL - Highlights
13:30EFL Highlights
13:45Serie A
14:15Bundesliga
16:10SPFL - Highlights
18:05EFL Highlights
18:20Serie A
18:50Analýza S. Maceka (20)
20:45Championship
20:55SPFL - Highlights
23:00EFL Highlights
23:15GT World Challenge 2024
23:45Sportovní infoservis
00:00ATP Masters 1000: Rolex Monte - Carlo Masters - 1. semifinále
09:00ATP Masters 1000: Rolex Monte - Carlo Masters - 2. semifinále
11:00ČAAF: ISMM Ostrava Steelers - Vysočina Gladiators
13:00Magazín Champions League (25)
16:00Týden v motorsportu (15)
16:30LM: Real Madrid - Manchester City
17:00LM: FC Barcelona - Paris Saint - Germain
20:15UEFA Champions League - sestřihy
23:15Sportovní infoservis
23:45Olympijské hry
00:30Motorky
01:30Snooker
03:00Cyklistika
05:00Motorky
06:30Olympijské hry
08:30Lezení
09:30Olympijské hry
10:30Horská kola
11:30Cyklistika
13:00Cyklistika
13:30Horská kola
15:30Snooker
16:30Cyklistika
18:30Trailing
19:00Trailing
19:30Formule
20:00Plochá dráha
21:00Rallye
22:30Cyklistika
23:00Cyklistika
00:00Motorky
01:30Snooker
03:00Motokros
00:00Motokros
00:30Snooker
01:00Motorky
03:00Snooker
05:00Cyklistika
07:00Motorky
08:30Cyklistika
10:30Olympijské hry
12:00Snooker
13:00Atletika
15:00Motorky
16:30Snooker
18:30Olympijské hry
20:00Cyklistika
21:00Cyklistika
22:00Motorky
22:30Formule
00:00Snooker
01:00Formule
03:00Motorky
04:00Superenduro, sestřih, Francie
01:00Box: Mike Tyson - Buster Douglas, 1990
01:30Lední hokej: SHL
02:30Fotbal: EL/EKL
05:00Televizní nákupy
06:00Tenis
07:30Televizní nákupy
10:15Box: Chris Billam-Smith - Mateusz Masternak
11:15SuperEnduro
14:30Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
17:00Fotbal: Alanyaspor - Galatasaray
17:15Fotbal: Turecká Süper Lig
19:15Lední hokej: Národní liga
20:00Fotbal: Francie - Německo
22:30Fotbal: Španělsko - Kolumbie
00:45Tenis
03:00Lední hokej: SHL
00:30Fotbal: Neapol - Inter
03:00Superenduro, sestřih, Francie
05:30Poker
06:00Poker
07:00Televizní nákupy
08:00Fotbal: Viktoria Plzeň - Fiorentina
09:00Televizní nákupy
11:00Fotbal: Francie - Německo
12:00Fotbal: Kypr - Srbsko
14:15Fotbal: Švédsko - Albánie
16:15MVP
18:15Lední hokej: SHL
19:00Box: Alig King of the World
21:30Fotbal: Turecká Süper Lig
23:00Lední hokej: Národní liga
23:45Box: Naoya Inoue - Marlon Tapales
02:15Topspeed
00:00Nočné vysielanie
01:00Topspeed
06:30Športové sekundy
07:00Naša Garáž
07:10Motoring
07:35Autožurnál
08:00Motoring
09:30Naša Garáž
11:00Nehody za volantom
11:30Vytuningované jazdy Fínsko
12:00Topspeed
12:30Švihák testuje
13:00MM Automotive
13:30Autožurnál
14:00DominicCars
14:30Topspeed
15:15Motoring
16:00Autožurnál
16:30Topspeed
17:15Profíci na konské sily - Auto pre Klaudiu
18:00Výběrová auta
18:45Motoring
19:15MM Automotive
19:45Autožurnál
20:30Famalicao - Sporting
21:15MM Automotive
23:15Výběrová auta
23:30Topspeed
00:00Nočné vysielanie
01:00Nočné vysielanie
00:00MM Automotive
08:00Výberové autá
08:30DominicCars
09:00Naša Garáž
09:30Profíci na konské sily - Exkluzívny roadster
10:00Záchrancovia klasických aut
10:45Vytuningované jazdy Fínsko
11:30Švihák testuje
12:00SL Benfica - Moreirense FC
12:15Nesmrteľní - Donovan
14:15MM Automotive
14:45Výberové autá
15:15Autožurnál
15:45Fortuna Sittard - Feyenoord
16:30DominicCars
18:30Topspeed
19:00AFC Ajax - FC Twente
20:00Topspeed
22:00Autožurnál
22:30EFC 97
23:00Nočné vysielanie
00:00Fantasy Factory III (11)
00:00Fantasy Factory III (12)
00:30Extreme Fighting Championship (46)
01:00World of X Games (3)
02:00World of X Games (4)
02:30Strongman Champions League (10)
03:00Dumball: Idiots In India (1)
04:00Dumball: Idiots In India (2)
04:30Blue World VI (10)
05:00Blue World VI (11)
05:30Dirty South Bounders (1)
06:00A Survey Of Open Space (1)
06:30The Ultimate Ride (4)
07:00Fantasy Factory VI (9)
08:00World of X Games (5)
09:00Nomads Seeking Adventure (13)
10:00Nomads Seeking Adventure (14)
10:30Sports Adventure IV (9)
11:00Sports Adventure IV (10)
11:30Action Sports World III (11)
12:00Strongman Champions League (11)
13:00Strongman Champions League (12)
14:00Strongman Champions League (13)
15:00Strongman Champions League (14)
16:00Strongman Champions League (15)
17:00Dirty South Bounders (1)
18:00A Survey Of Open Space (1)
18:30World of X Games (5)
19:00Extreme Fighting Championship (47)
20:00Facing Waves III (5)
21:00Facing Waves III (6)
21:30Strongman Champions League (4)
22:00Dirty South Bounders (1)
23:00A Survey Of Open Space (1)
23:30Fantasy Factory VI (1)
00:00Fantasy Factory VI (2)
00:30Extreme Fighting Championship (47)
01:00World of X Games (5)
02:00Strongman Champions League (11)
03:00Dumball: Idiots In India (3)
04:00Dumball: Idiots In India (4)
04:30Noční program
00:00LIV Miami
09:00T-Mobile Match Play presented by MGM Rewards
14:00highlights z turnaje LIV Golf
17:00Hero Indian Open
18:00The Golf Fix
20:30LIV Miami
21:00Noční program
00:00Blochovy rozbory (43)
00:10Přednost v jízdě: Renault R5 TURBO 3E (44)
00:35Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (45)
00:50Test automobilu: BMW M340i Touring (46)
01:10Přednost v jízdě: Abt XGT (47)
01:15Sedm nejrychlejších (48)
01:30Garáž 21 (49)
01:45Zprávy (50)
02:10Poklady v garáži (51)
02:15Poklady v garáži (52)
02:451886 - legendární automobilové značky (53)
03:15Rychlé kolo: Cupra Formentor VZ5 (54)
03:45Christoph Kragenings závodí na dráze: LMV8 (55)
04:15Přednost v jízdě: Ferrari GTC4 Lusso (56)
05:05Na cestě: Automobilová země Švédsko (1)
05:15100 mil: Jižní Irsko (2)
06:00Test automobilu: FiVW T-Roc (3)
06:25Přednost v jízdě: Lamborghini Urus (4)
06:30Rychlé kolo: Porsche 992 GT3 Manthey (5)
06:45Rychlé kolo: KIA EV6 GT (6)
07:15Rychlé kolo: BMW M4 CSL (7)
07:45Zprávy (8)
08:10Supertest elektromobilů: VW ID.Buzz (9)
08:15Blochovy rozbory (10)
09:10Blochovy rozbory (11)
09:35Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (12)
10:05Zprávy (13)
10:30Sedm nejrychlejších (14)
10:35Garáž 21 (15)
10:50Poklady v garáži (16)
11:15Poklady v garáži (17)
11:451886 - legendární automobilové značky (18)
12:15Rychlé kolo: Cupra Formentor VZ5 (19)
12:45Christoph Kragenings závodí na dráze: LMV8 (20)
13:15Přednost v jízdě: Ferrari GTC4 Lusso (21)
14:05Blochovy rozbory (22)
14:15Testovací tým: VW Tiguan vs. Kia Sportage (23)
14:55Milujeme auta (24)
15:15Na cestě: Automobilová země Švédsko (25)
15:45100 mil: Jižní Irsko (26)
16:30Přednost v jízdě: Lamborghini Urus (27)
16:55Rychlé kolo: Porsche 992 GT3 Manthey (28)
17:10Rychlé kolo: KIA EV6 GT (29)
17:40Rychlé kolo: BMW M4 CSL (30)
18:10Supertest elektromobilů: VW ID.Buzz (31)
18:35Blochovy rozbory (32)
19:30Přednost v jízdě: Renault R5 TURBO 3E (33)
19:55Zprávy (34)
20:10Testovací tým: VW Golf GTI vs. Ford Focus ST (35)
20:15Test automobilu: Škoda Fabia 1.0 TSI (36)
20:40Přednost v jízdě: Tesla Model 3 Facelift (37)
20:45Sedm nejrychlejších (38)
21:00Garáž 21 (39)
21:15Poklady v garáži (40)
21:45Poklady v garáži (41)
22:15Blochovy rozbory (42)
22:45Rychlé kolo: Cupra Formentor VZ5 (43)
23:20Christoph Kragenings závodí na dráze: LMV8 (44)
23:45Přednost v jízdě: Ferrari GTC4 Lusso (45)
00:35Blochovy rozbory (46)
00:45Testovací tým: VW Tiguan vs. Kia Sportage (47)
01:25Milujeme auta (48)
01:45Na cestě: Automobilová země Švédsko (49)
02:10100 mil: Jižní Irsko (50)
02:55Přednost v jízdě: Lamborghini Urus (51)
03:25Zprávy (52)
03:40Rychlé kolo: Porsche 992 GT3 Manthey (53)
03:45Rychlé kolo: KIA EV6 GT (54)
04:15Rychlé kolo: BMW M4 CSL (55)
04:45Fightbox King Of Kings Heroes Series Nicosia, Cyprus 02.07.2022
00:15Fighting Rookies 2014
01:50We Love MMA 53, 29.02.2020
02:50Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:45Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:50Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
06:00LNK Boxing Night 7, Arena Riga
06:10Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
09:15Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
09:25Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
09:35Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
09:45Punch Down 2, Poznań, Poland 14.12.2019
09:55Punch Down 3, Poznań, Poland, 07.03.2020
10:40NEW Extreme IV
11:30WGP Kickboxing Brazil, Ep. 22
12:25King Of Kings Grand Prix 02.07.2022
17:40Superkombat Fighting Championship, 26.03.2016
19:35Superkombat New Heroes, 26.03.2016
20:45Hard Knocks Fighting, Ep. 27
22:00Bare Knuckle Boxing - BKB - 34, London, UK 16.09.2023
22:45Thai Battle Championships, Straszow, Poland, 06.11.2020
02:50Boks
00:30Boks
02:15Piłka nożna
03:10Zakończenie dnia
05:05Sportowy Wieczór
05:30RETRO TVP SPORT
06:15Biegi narciarskie
08:15Lekkoatletyka
09:20Piłka nożna
10:25Hokej na lodzie
12:30Piłka nożna
14:30GOL
16:35Piłka nożna
18:35Piłka nożna
18:55Piłka nożna
20:40Retro TVP Sport
21:30Sportowy Wieczór
23:05Piłka nożna
23:45Boks
01:40Boks
02:45Piłka nożna
03:15SlapFight (19)
00:00Erotický film: Barcelona Heat 1
01:00Sport ve videoklipech (19)
02:55Sport ve videoklipech (2)
03:00Sport ve videoklipech (9)
03:30Sport ve videoklipech (8)
04:00Sport ve videoklipech (4)
04:30Sport ve videoklipech (6)
05:00Sport ve videoklipech (26)
05:30Teleshopping
06:00Odpovědi s Baylessem Conleyem
07:00ARCHE
07:30Teleshopping
08:00Teleshopping
09:00Teleshopping
10:00Teleshopping
10:30Teleshopping
11:00Teleshopping
11:30Teleshopping
12:00Teleshopping
13:00Teleshopping
14:00Teleshopping
14:30Normal
15:30Lovci skladovacích jednotek (4)
16:00Mistři zastavárny (243)
16:30Mistři zastavárny (244)
17:00Mistři zastavárny (245)
17:30Mistři zastavárny (246)
18:00Hledači pokladů (110)
18:30Sportovní zprávy
19:30Lovci skladovacích jednotek (42)
20:15Lovci skladovacích jednotek (43)
20:45Lovci skladovacích jednotek (44)
21:15Lovci skladovacích jednotek (45)
21:45Lovci skladovacích jednotek (46)
22:15Lovci skladovacích jednotek (47)
22:45Lovci skladovacích jednotek (48)
23:15Lovci skladovacích jednotek (49)
23:45Lovci skladovacích jednotek (50)
00:10Lovci skladovacích jednotek (51)
00:35Sport ve videoklipech (9)
01:00Sport ve videoklipech (3)
01:30Sport ve videoklipech (3)
02:00Sport ve videoklipech (16)
02:30Sport ve videoklipech (12)
02:45Sport ve videoklipech (3)
03:00Sport ve videoklipech (10)
03:30Sport ve videoklipech (9)
04:00Sport ve videoklipech (5)
04:30